Halı Yıkama

Fabrikaya getirilen halınız Halı Yıkama’nın güven ilkesinin etkisi ile barkotlanarak yıkama aşamasına geçilir. Bu aşama da ilk olarak halının cinsini göre sınıflandırmaya tabii tutulması ile gerçekleşmektedir. Halının türüne ve cinsine göre yapılan sınıflamanın ardından toz alma işlemine geçilmektedir. Halının toz alma sistemleri sayesinde dipteki toz ve çeşitli küçük nesnelerden arınması sağlanır. Bu aşamanın adından Halı Yıkama tarafından leke tespiti yapılmaktadır. Lekelere özel yöntemler kullanan firma, akabinde doğal şampuanlar ve son teknoloji makineler ile yıkama aşamasına geçilir. Halı büyük bir titizlikle fabrikada temizlenerek özel kurutma odalarından kurumak üzere muhafaza edilir. Halı Yıkama, özellikle halınız tamamen kuruduktan sonra ücretsiz servis sistemi ile halınızı adresinize teslim eder.

Koltuk Yıkama

Siz değerli müşterimiz için garantili koltuk yıkama sayesinde güvenle tercih yapabilirsiniz. Evinizde profesyonel bir şekilde temizlenmesi gereken koltuk, halı, yatak, stor perde vb. ürünleri koltuk yıkama yaparak temizleyen firmamız sayesinde eviniz her daim sağlıklı ve temiz olacak.

Siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilen firmamız garantili yıkama yapmaktadır. Temizlenecek eşyalarınızı yerlerinde, onlara uygun temizlik malzemeleri ve temizlik eşyalarıyla hijyen standartlarına uygun şekilde çalışarak hizmet vermekteyiz. Bunun dışında ayrıca kendi özel çalışma alanlarında temizlemeleri gereken eşyalarınızı da evinizden alarak yıkayıp temizleyip kapınıza kadar teslim ediyoruz. Firmamız kaliteli hizmet verirken en uygun fiyatları sizlere sunmaya çalışır.

Stor & Zebra Perde yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama hizmeti ev ve işyerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor ve zebra perdeleriniz uzman ekibimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılır. Yıkama işlemi sırasında stor perde mekanizmasında herhangi bir arıza veya tahribat meydana gelmez. Perde yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz piyasanın en kaliteli ve en güvenilir şampuanlarıdır. Yıkama işlemi biten stor ve zebra perdeleriniz aynı gün içerisinde ücretsiz servislerimizle vakit kaybetmeden teslim edilir.

Ev Temizliği

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.

Mutfak, banyo, tuvalat, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

 

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.