Koltuk Yıkama Hizmeti

Siz değerli müşterimiz için garantili koltuk yıkama sayesinde güvenle tercih yapabilirsiniz. Evinizde profesyonel bir şekilde temizlenmesi gereken koltuk, halı, yatak, stor perde vb. ürünleri koltuk yıkama yaparak temizleyen firmamız sayesinde eviniz her daim sağlıklı ve temiz olacak.

Siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilen firmamız garantili yıkama yapmaktadır. Temizlenecek eşyalarınızı yerlerinde, onlara uygun temizlik malzemeleri ve temizlik eşyalarıyla hijyen standartlarına uygun şekilde çalışarak hizmet vermekteyiz. Bunun dışında ayrıca kendi özel çalışma alanlarında temizlemeleri gereken eşyalarınızı da evinizden alarak yıkayıp temizleyip kapınıza kadar teslim ediyoruz. Firmamız kaliteli hizmet verirken en uygun fiyatları sizlere sunmaya çalışır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Deneyimli Personel

Teknolojiyi yakından takip edip personelimizi eğitip geliştirip müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik hizmet sunmaktayız.

3000 Mutlu Aile

Müşteri memnuniyetini sağlamak için müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz. Herşeyden önce müşterilerimizin düşüncelerini, mutluluğunu ve sağlığını önemsiyoruz.

Hızlı Hizmet

Ücretsiz servisimizle halılarınız zamanında evinizden alınır ve en kısa sürede tekrar evinize teslim edilir.

Uygun Fiyat

Kaliteden ödün vermeden kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunmaktayız.

Kaliteli Hizmet

Kullandığımız tüm ekipmanlar ve malzemeler yüksek standartlara sahiptir. Size düşen kalitenin keyfini sürmektir.

Keşif ve Planlama

Profesyonel çözümlerimizde önce keşif ve planlama yapılarak müşterimiz için en iyi teklif hazırlanır.