Stor & Zebra Perde Yıkama

Stor perde grubunda bulunan zebra perdeler çizgili bir görüntüye sahip olmalarından dolayı bu değişik adı almıştır. Zebra perdeler mekanik bir sistem ile çalışmaktadırlar. Bu tür perdeleri hem gündüz hem de geceleri kullanabileceği için iş ve evlerde çok fazla tercih edilmektedir. Zebra perdeler oldukça yaygın olarak kullanım alanlarına sahip olup son zamanlarda fazlasıyla popüler bir hal almıştır. Zebra stor perde yıkama çok fazla özen isteyen bir işlemdir.

Zebra perdeler özel kumaşlarla yapılması sayesinde fazla kir tutmaz ve açılma kapanma hareketlerinden sebep büyük bir toz birikme olaylarına izin vermez.

Zebra Stor Perde Nasıl Yıkanır?
Zebra perdeler alındığı zaman çok değişik ve gösterişli olduğu için hemen ilk akıla gelen soru perdenin yıkanması nasıl olacağıdır. Bu perdelerin özelliği yüzde yüz polyester ipliklerden meydana gelmektedir. Açıkcası zebra perdeler normal kumaş perde ya da tül perde gibi yıkanmaz.

Ayrıca bu tür zebra perdelerin kumaşlarının üzerileri apre ile kaplanmaktadır. Apre ile kaplanmış kumaşların hava ile olan temasları engellenir ve zebra perdelerin kendilerine özgü olan sert yapılarına kavuşur. Zebra perdeler çok fazla kirlenen perdelerden olmadığı için yıkamaları çok da zor olmaz. Ayrıca çözgü için kullanılan malzemelerde toz çekmeyen bir çeşit özel malzemeler ile dokunmuştur.

Zebra stor perdeler 6 ayda bir defa yapılan basit ve rutin yıkama işlemleri sayesinde ilk alındığı gün gibi bir görüntüye sahip olmaktadırlar. İçinde yağ çözücü özelliği bulunan hafif bir bulaşık deterjanı ve zarar vermeyecek yumuşak bir sünger yardımı ile kolay bir yıkama yapılabilir.

Evde Zebra Perde Yıkama
Zebra stor perde yıkama yapılırken perdenin kumaşının kırışmaması ve katlanmamasına dikkat edilmelidir. Bu sebeple perdenin boyu kadar büyük bir alan hazırlanmalıdır. Kullanacağınız temizlik malzemesi ve sünger ile yavaşca temizlenir. Perdeyi sünger ile silerken perde kenarlarına paralel olması gerekmektedir. evde yıkamakta zorlandığınız perdeler için zebra perde yıkama firmaları bulunmaktadır. Yıkama yaparken süngeri bastırmadan nazikçe yapılmalıdır. Yıkama işlemi bittikten sonra zebra perde tekrar yerine takılır ve kurutma işlemi yerinde yapılmalıdır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Deneyimli Personel

Teknolojiyi yakından takip edip personelimizi eğitip geliştirip müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik hizmet sunmaktayız.

3000 Mutlu Aile

Müşteri memnuniyetini sağlamak için müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz. Herşeyden önce müşterilerimizin düşüncelerini, mutluluğunu ve sağlığını önemsiyoruz.

Hızlı Hizmet

Ücretsiz servisimizle halılarınız zamanında evinizden alınır ve en kısa sürede tekrar evinize teslim edilir.

Uygun Fiyat

Kaliteden ödün vermeden kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunmaktayız.

Kaliteli Hizmet

Kullandığımız tüm ekipmanlar ve malzemeler yüksek standartlara sahiptir. Size düşen kalitenin keyfini sürmektir.

Keşif ve Planlama

Profesyonel çözümlerimizde önce keşif ve planlama yapılarak müşterimiz için en iyi teklif hazırlanır.